Bogusław Mazur
Bogusław Mazur mgr Fizjoterapii,
mgr Wychowania fizycznego

Wykładowca Akademicki na wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego, Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń z zakresu medycyny manualnej, osteopatii i chiropraktyki, m.in. Flanders International College of Osteopathy, fizjoterapeuta i opiekun medyczny wielu sekcji i klubów sportowych z Podkarpacia. W trakcie pisania pracy doktorskiej.

  • Najwyższa skuteczność leczenia, która jest możliwa dzięki licznym kursom i szkoleniom podnoszącym kwalifikację, oraz pracę w modelu Osteopatycznym.
  • Na bieżąco, co wizytę monitorujemy dolegliwości Pacjenta, dostosowując terapię do aktualnie występujących i zmieniających się  dolegliwości, dzięki czemu cierpienie pacjenta będzie się zmniejszało po każdej kolejnej wizycie!
  • Leczymy wielu Sportowców, lekarzy, fizjoterapeutów, oraz Pacjentów z najcięższymi schorzeniami, którzy dojeżdżają do Nas nie tylko z całego Podkarpacia, ale i z sąsiednich Województw.
  • Staramy się stworzyć wyjątkową atmosferę oraz otoczyć Pacjenta szczerą opieką, tak by miał poczucie że jest w najlepszych rękach, dlatego mamy stały kontakt telefoniczny z naszymi Podopiecznymi i w razie potrzeby służymy im radą i pomocą.