Gabinet fizjoterapii i osteopatii MAZUR (Rzeszów), to z Pewnością miejsce gdzie przyjmują najbardziej doświadczeni terapeuci, którzy skutecznie leczą i łagodzą dolegliwości wielu tysięcy pacjentów rocznie. Jesteśmy najlepiej wykwalifikowanym zespołem Osteopatów i Fizjoterapeutów w województwie Podkarpackim, a nasza wiedza jest regularnie poszerzana na szkoleniach, sympozjach, konferencjach w całej Europie.

Specjalizujemy się w szeroko pojętej fizjoterapii ortopedycznej i sportowej, a także rehabilitacji pourazowej. Mazur Osteopatia i Fizjoterapia to jedyny gabinet fizjoterapii (Rzeszów) w województwie podkarpackim, gdzie prowadzone jest kompleksowe leczenie w zakresie osteopatii pediatrycznej oraz leczenia osteopatycznego kobiet w ciąży.

Pracujemy z pacjentem indywidualnie, stosując podejście holistyczne. Wspólnie odnajdujemy źródła dolegliwości, analizujemy ich przyczyny, ustalamy oraz w sposób przemyślany ukierunkowujemy mechanizmy kompensacyjne: określamy wyzwania, cele rehabilitacji wraz ze szczegółowym planem realizacji. W ten sposób motywujemy chorego do wytrwałości, wspieramy go na drodze do odzyskania sprawności fizycznej, pomagamy mu zniwelować napięcie emocjonalne i odzyskać dobre samopoczucie.

Jesteśmy pewni, że osteopatia i fizjoterapia (Rzeszów) może przynosić możliwie największe korzyści przy minimalnym dyskomforcie, a nasza praca jest tego największym dowodem. Założone efekty osiągamy dzięki specjalistycznej wiedzy z zakresu anatomii, fizjologii, neurologii, wiedzy internistycznej i terapii manualnej. To najbezpieczniejsza metoda leczenia odwracalnych zaburzeń funkcjonalnych układu ruchu (mięśni, powięzi, stawów, wiązadeł), która oddziałuje bezpośrednio na kręgosłup i tkanki miękkie oraz pośrednio na układ nerwowy. Objawy chorobowe traktujemy jako konkretne wskazówki płynące z organizmu, a sygnalizujące konieczność zmiany dotychczasowego wzorca ruchu, a co za tym idzie także stylu życia. Poprzez zabiegi rehabilitacyjne (Rzeszów), które dostosowujemy do unikalnych potrzeb pacjenta, mobilizujemy jego ciało tak, by płynnie zachodziły w nim naturalne procesy zdrowienia. Na bieżąco monitorujemy postępy, a w razie potrzeby udoskonalamy proces terapeutyczny.