Jesteśmy ekspertami w zakresie: terapii osteopatycznej, fizjoterapii ortopedycznej i sportowej, leczenia przewlekłego bólu, a także rehabilitacji zarówno pourazowej, jak i pooperacyjnej. Jako jedyni w województwie podkarpackim specjalizujemy się w osteopatii pediatrycznej oraz leczeniu osteopatycznym kobiet w ciąży.

Prowadzimy kompleksową terapię manualną i pomagamy naszym pacjentom pozbyć się bólu na stałe. W drodze indywidualnego programu terapeutycznego skutecznie leczymy dolegliwości powstałe wskutek zaburzeń funkcjonalnych układu ruchu. Wiemy, co zrobić by szybko i bezpiecznie uwolnić Państwa od bólu, bez udziału zbędnego leczenia farmakologicznego, wyeliminować dolegliwości, które zaburzają prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Nasz zespół tworzy 4 wykwalifikowanych i doświadczonych osteopatów i fizjoterapeutów. Dorobek zawodowy każdego z nas to tysiące godzin praktyki w pracy z pacjentami: osobami cierpiącymi na ciężkie schorzenia, sportowcami, a nawet lekarzami – fizjoterapeutami wymagających specjalistycznego leczenia. To zasługa obszernej, fachowej wiedzy z zakresu medycyny manualnej, osteopatii oraz chiropraktyki, którą nieustannie uzupełniamy poprzez aktywne uczestnictwo w zaawansowanych kursach i szkoleniach.

Naszych kompetencji dowodzą opinie pacjentów, którzy w wyniku przeprowadzonej terapii powrócili do pełnej sprawności fizycznej, a co za tym idzie: pracy, aktywności sportowej, hobby.