OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O Terapeucie

Imię: Agnieszka Kwaśny
Stanowisko: Fizjoterapeuta

Agnieszka jest absolwentką Fizjoterapii na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoje zainteresowania fizjoterapeutyczne mocno rozwinęła w kierunku Terapii Wad Postawy u swoich Pacjentów. Agnieszka nieustannie zgłębia wiedzę z zakresu powstawania wielu dysfunkcji powodujących problemy z postawą, łącząc wiedzę fizjoterapeutyczną z globalnym osteopatycznym spojrzeniem na pacjenta i jego postawę. Dzięki takiemu połączeniu osiąga ze swoimi pacjentami o wiele lepsze  rezultaty w korygowaniu postawy niż jedynie przy samych ćwiczeniach korekcyjnych. 
Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej. Od wielu lat specjalizuje się w terapii skolioz oraz wad postawy i wad stóp. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i warsztat praktyczny.


Pani Agnieszka jest bardzo zaangażowaną i empatyczną osobą, która potrafi zmotywować Najmłodsze i starsze dzieci do Pracy nad postawą
Prywatnie miłośniczka literatury współczesnej oraz street dance


Zapraszamy na Terapię dzieci z Wadami postawy:

  • Skoliozy
  • Plecy okrągłe, płaskie
  • Wady stóp
  • Kolana Koślawe
  • Niesymetryczne i odstające łopatki


Rehabilitacja jest prowadzona we współpracy z Osteopatą, tak by jak najszybciej osiągać zamierzone efekty i monitorować postępy terapii.