Mgr-Bogusław-Mazur (1)

O Terapeucie

Imię: mgr Bogusław Mazur
Stanowisko: Osteopata

Znany lekarz: Link do profilu

Mgr Bogusław Mazur D.O. jest uznanym autorytetem w dziedzinie Osteopatii i Fizjoterapii w Polsce, który wyszkolił i wykształcił wiele tysięcy fizjoterapeutów. Konsultuje i leczy pacjentów z całej Polski oraz specjalizuje się w przypadkach “nie do wyleczenia”, które już niejednokrotnie udało się wyleczyć. Ponadto jest pierwszym jak również najbardziej doświadczonym w województwie podkarpackim dyplomowanym osteopatą (D.O). Specjalistyczną wiedzę zdobywał na Wydziale Fizjoterapii i Wydziale Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz na Flanders International College of Osteopathy w Antwerpii/Warszawie.

Współzałożyciel i Dyrektor Programowy Prestiżowej STILL ACADEMY OF OSTEOPATHY. Kieruje i nadzoruje programem dydaktycznym oraz doborem nauczycieli tworzących STILL Academy.

Autor i instruktor szkoleń z zakresu Diagnostyki i Leczenia Kręgosłupa oraz Stawów Obwodowych, który wyszkolił na swoich szkoleniach w całej Polsce ponad 1000 fizjoterapeutów.

Nauczyciel na szkoleniach Podyplomowych “Mastercourse” dla osteopatów z zakresu diagnostyki i integracji osteopatycznej.

Niegdyś związany jako Wykładowca Akademicki z Wydziałem Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego, następnie wykładał na Flanders International College of Osteopathy w Antwerpii/Warszawie.

Ukończył ponad sto szkoleń z zakresu medycyny manualnej, osteopatii oraz chiropraktyki. Opiekun medyczny/sportowy – fizjoterapeuta licznych podkarpackich sekcji i klubów sportowych.