Marcin Rodkiewicz_1

O Terapeucie

Imię:
Mgr Marcin Rodkiewicz

Stanowisko: Osteopata
Znany lekarz: Link do profilu

Mgr Marcin Rodkiewicz jest studentem ostatniego roku Akademii Osteopatii w Krakowie, gdzie niebawem uzyska międzynarodowy tytuł dyplomowego osteopaty (D.O.) oraz absolwentem Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jako asystent Mgr Bogusława Mazura jest współprowadzącym  na specjalistycznych szkoleniach z zakresu Diagnostyki i Leczenia Kręgosłupa i Stawów Obwodowych. Aktywnie uczestniczy w procesie kształcenia oraz podnoszenia umiejętności i wiedzy fizjoterapeutów z całej Polski, dzieląc się z nimi swoją ogromną wiedzą i skutecznością w leczeniu Pacjentów. Prywatnie, fan dobrej książki i wycieczek górskich.


Specjalizacje:

  • Leczenie stanów pooperacyjnych w obrębie kręgosłupa, stawów kolanowych, biodrowych i ramiennych,
  • Leczenie przewlekłych i ostrych dolegliwości bólowych kręgosłupa – rwa kulszowa, dyskopatia, przekukliny dyskowe.
  • Leczenie  wszelkich dolegliwości bólowych stawów obwodowych – chondromalacja, zmiany zwyrodnieniowe biodra, kręgosłupa i kolan,
  • Wszelkie dolegliwości  promieniujących od kręgosłupa do kończyn dolnych i górnych. 


W pracy posługuje się zróżnicowanymi technikami z zakresu terapii manualnej, nieustannie zgłębiając najnowsze pozycje książkowe, artykuły i doniesienia ze świata nauki z zakresu medycyny, osteopatii i fizjoterapii. Pacjenci ogromnie cenią Marcina za ogrom cierpliwości i zrozumienia którymi otacza swoich Pacjentów.