Waldemar-Gwóźdź-e15687187343701 (1)

O Terapeucie

Imię: mgr Waldemar Gwóźdź

Stanowisko: Osteopata

Mgr Waldemar Gwóźdź jest absolwentem Fizjoterapii na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Student ostatniego roku podyplomowych studiów na Akademii Osteopatii w Krakowie, gdzie niebawem uzyska międzynarodowy tytuł Dyplomowanego Osteopaty (D.O.). Uczestnik wielu szkoleń z zakresu terapii manualnej kręgosłupa i stawów obwodowych oraz terapii narządów wewnętrznych. Aktywny uczestnik kilkunastu zaawansowanych warsztatów z zakresu terapii manualnej. Aktualnie Waldemar intensywnie kształci się w kierunku wyspecjalizowanego leczenia noworodków i niemowlaków i nieustannie zgłębia tajniki Osteopatii Pediatrycznej.

Waldemara fascynują prawa rządzące ludzkim ciałem i ogrom procesów które nieustannie na siebie wpływają. Nieustanne zgłębienie anatomii, fizjologii, neurologii i nauk medycznych pozwala odnajdywać różne zależności między wieloma układami ludzkiego ciała, co przekłada się na wysoką skuteczność leczenia, szczególnie naszych najmłodszych Pacjentów.

 

  • Specjalizacje:
  • Osteopatyczne leczenie niemowlaków i dzieci 
  • Leczenie kręgosłupa i stawów obwodowych następujących wskutek przeciążeń, urazów oraz stanów pooperacyjnych,
  • Leczenie Wad postawy i dolegliwości bólowych u dzieci i dorosłych,
  • Refluks, zgaga, problemy trawienne, problemy z wypróżnieniem, szeroko rozumiane problemy trzewne.

Waldek poświęca szczególną  do odnajdywania przyczyn dysfunkcji, nie skupiając się jedynie na powierzchownych objawach. Do wszystkich swoich Pacjentów, nawet tych najmłodszych, podchodzi ze zrozumieniem i życzliwością, dbając zarówno o ich zdrowie, jak i komfort psychiczny.