mgr Bogusław Mazur D.O, właściciel Mazur Osteopatia i Fizjoterapia

Mgr Bogusław Mazur jest pierwszym w województwie podkarpackim i najbardziej doświadczonym dyplomowanym osteopatą (D.O). Specjalistyczną wiedzę zdobywał na Wydziale Fizjoterapii i Wydziale Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Niegdyś związany z Wydziałem Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego, obecnie wykłada na prestiżowej Flanders International College of Osteopathy w Antwerpii/Warszawie. Jest uznanym autorytetem w dziedzinie Osteopatii i Fizjoterapii w Polsce, który wyszkolił i wykształcił wiele tysięcy fizjoterapeutów. Naucza także na podyplomowych szkoleniach dla Osteopatów w Polsce i za ganicą.
Konsultuje i leczy Pacjentów z całej Polski. Specjelizuje się w przypadkach "nie do wyleczenia", które już niejednokrotnie udało się wyleczyć.. Aktywny uczestnik kilkudziesięciu warsztatów z zakresu medycyny manualnej, osteopatii oraz chiropraktyki. Opiekun medyczny/sportowy – fizjoterapeuta licznych podkarpackich sekcji i klubów sportowych, w tym m.in. Sekcji Lekkiej atletyki Resovia Rzeszów, drużyny siatkarskiej kobiet Developres Rzeszów, Piłkarzy Resovii Rzeszów oraz Stali Rzeszów. Prywatnie fan motoryzacji i ciężkiej muzyki.


Przeczytaj o mnie w serwisie znanylekarz.pl

Mgr Marcin Rodkiewicz

Mgr Marcin Rodkiewicz jest studentem Akademii Osteopatii w Krakowie oraz Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jako asystent Mgr Bogusława Mazura asystuje na specjalistycznych szkoleniach z zakresu Diagnostyki i Leczenia Kręgosłupa i Stawów Obwodowych. Prywatnie, fan dobrej książki i wycieczek górskich.

Specjalizacje:

  • Leczenie stanów pooperacyjnych w obrębie kręgosłupa, stawów kolanowych, biodrowych i ramiennych,
  • Leczenie przewlekłych i ostrych dolegliwości bólowych kręgosłupa i stanów obwodowych, a także promieniujących od kręgosłupa do kończyn dolnych i górnych.

W pracy posługuje się zróżnicowanymi technikami z zakresu terapii manualnej, a do swoich pacjentów podchodzi ze zrozumieniem i życzliwością, dbając zarówno o ich zdrowie, jak i komfort psychiczny.Przeczytaj o mnie w serwisie znanylekarz.pl

Mgr Honorata Kotowska - Tytonik D.O.

Mgr Honorata Kotowska-Tytonik jest absolwentką Polskiej Akademii Osteopatii „Osteon” w Warszawie. Ponadto, ukończyła studia magisterskie na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Fizjoterapię na Sapienza Uniwersytet w Rzymie. Uczestniczka kilkunastu zaawansowanych szkoleń z zakresu Osteopatii Pediatrycznej i Osteopatii Kobiet w Ciązy, a także leczenia dolegliwości ortopedycznych kręgosłupa i stawów obwodowych. Prywatnie, pasjonatka zdrowego trybu życia.

Specjalizacje:

  • leczenie osteopatyczne kobiet w ciąży, noworodków, niemowlaków i dzieci.

Mgr Honorata Kotowska – Tytonik to drugi, obok mgr Bogusława Mazura osteopata, w województwie podkarpackim, który specjalizuje się w osteopatii pediatrycznej.

  • leczenie ostrych i przewlekłych dolegliwościach kręgosłupa i stawów obwodowych. W pracy wykorzystuje zróżnicowane techniki z zakresu terapii manualnej.

 

Mgr Fabian Sykała

Mgr Fabian Sykała jest absolwentem Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Obecnie studiuje w Flanders International College of Osteopathy z filią w Krakowie. Aktywny uczestnik kilkunastu zaawansowanych szkoleń z zakresu terapii manualnej. Fizjoterapii poświęca każdą wolną chwilę, również prywatnie.

Specjalizacje:

  • leczenie kontuzji sportowych,
  • leczenie kręgosłupa i stawów obwodowych następujących wskutek przeciążeń,
  • leczenie urazów oraz bólów napięciowych głowy, migreny

Ponad posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rekonwalescencji pacjenta w zakresie powrotu do sprawności sportowej po kontuzji.Przeczytaj o mnie w serwisie znanylekarz.pl

 

 

Mgr Waldemar Gwóźdź

Mgr Waldemar Gwóźdź jest absolwentem Fizjoterapii na Wydziale Medycznym  Uniwersytetu Rzeszowskiego. Student Akademii Osteopatii w Krakowie. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu terapii manualnej kręgosłupa i stawów obwodowych oraz terapii narządów wewnętrznych. Aktywny uczestnik kilkunastu zaawansowanych szkoleń z zakresu terapii manualnej. Aktualnie Waldek kształci się w kierunku wyspecjalizowanego leczenia noworodków i niemowlaków.


Specjalizacje:

  • leczenie kręgosłupa i stawów obwodowych następujących wskutek przeciążeń, urazów oraz stanów pooperacyjnych,
  • leczenie Wad postawy i dolegliwości bólowych u dzieci i dorosłych, profilaktyka.
  • Refluks, zgaga, problemy trawienne, problemy z wypróżnieniem, szeroko rozumiane problemy trzewne.

Ponad posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rekonwalescencji pacjenta do swoich pacjentów podchodzi ze zrozumieniem i życzliwością, dbając zarówno o ich zdrowie, jak i komfort psychiczny.

 

„Nasi rehabilitanci to wyłącznie najlepsi specjaliści z dziedziny fizjoterapii i terapii manualnej, którzy są zobligowani do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. To pasjonaci swojego zawodu. Ze zrozumieniem i życzliwością pochodzą do pacjentów, w równym stopniu troszcząc się o ich zdrowie, bezpieczeństwo oraz komfort psychiczny.”